Hakkımızda

Hakkımızda Resim
Serdivan SRC, 2000 yılından itibaren Yetkili Bakanlıklara bağlı olarak çalışmaktadır. SRC, ODY, ÜDY eğitimleri ve Psikoteknik test hizmeti ile birlikte 12.000’i aşkın müşterisine hizmet vermiş olup ve aynı kalite ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Mesleki Yeterlilik (Src, Ody, Üdy) Eğitim Merkezimiz, 2009 yılında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından gerekli denetimleri yapılarak onaylanmıştır. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı SRC/ODY/ÜDY eğitim ve sınav hizmeti yetkilerini 2017 yılında Milli Eğitim Bakanlığına devrettiği için şuan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermekteyiz.

Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Sağlık Bakanlığı Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 2015 yılında PsikoTeknik Değerlendirme Raporu vermek üzere yetkilendirilmiştir. Tehlikeli Madde Eğitim Merkezimiz ise Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından 2016 yılında yetkilendirilmiş olup faaliyete başlanılmıştır.

Serdivan SRC Eğitim Merkezi olarak aynı hizmeti siz değerli eski ve yeni kursiyerlerimize aynı kalitede hizmet vermeye gurur ve sevinç ile devam etmekteyiz.

Serdivan SRC olarak sektörde hizmet veren yöneticilerimizi ve sürücülerimizi belgelendirmekten dolayı onur ve gurur duyuyoruz.